12. Kurzy malování pro děti 6 - 15 let

Rozvíjejte tvořivost Vašich dětí za pomoci zkušených profesionálních výtvarníků. V tomto kurzu se snažíme dětem zprostředkovat výtvarné zkušenosti zábavnou formou a umožnit jim seznámit se s různými technikami kresby a malby
Co můžete od kurzu očekávat?
Skvělý kolektiv, krásné prostory s veškerým zázemím. Na našich kurzech malování a kreslení se děti seznámí s rozmanitými  výtvarnými technikami, cílenými na rozvoj tvořivosti a talentu.

Rozvrh jednotlivých lekcí se bude lišit dle věku, nálady a konkrétních potřeb dětí. Kurz vede zkušený výtvarník a lektor s širokou praxí ve výtvarných kurzech pro děti.

Děti se postupně seznámí s průřezem různých výtvarných technik. Lektor zvolí vhodný postup a alternativy běhu kurzu, ve kterém (dle dispozic) půjde např. o umění zacházení s barvami, rozvinutí ztvárnění prostorovosti a proporcí dětské kresby. Kurz probíhá hravou formou a v menší skupině, pro možnost individuálního přístupu ke každému dítěti.

Co s sebou na kurz?
V případě práce s barvami doporučujeme dětem přibalit k svačině zástěrku, starší košili, či jiný starší oděv, který může ušpinit, případně zničit. Kromě možnosti udělat dětem v ateliéru teplý čaj, je v prostorách budovy též malé bistro s možností malého občerstvení - hodí se tedy i dle vašeho uvážení dát dítěti drobné kapesné.

Termíny konání kurzu a kurzovné - dle rozvrhu kurzů.