Víkendové kurzy malby a kresby pro začátečníky i pokročilé
Seznamte se s naší nabídkou oblíbených víkendových kurzů s intenzivní formou výuky. Kurzy vedené zkušenými lektory pokrývají všechny základní techniky malby a kresby.
Víkendový kurz olejomalby v sobotu 13.7.
Kurz klasické i moderní olejomalby je určen pro začátečníky i pokročilé, zkrátka pro všechny, kteří se chtějí naučit základní i novější postupy olejomalby.
Cyklus prázdninových kurzů malby a kresby ČERVENEC - SRPEN
Prohlédněte si pestrou nabídku našich prázdninových kurzů malby a kresby pro děti i dospělé. Kurzy jsou organizovány v týdnních cyklech v dopoledních i odpoledních termínech.
Příští cyklus pravidelných kurzů malby a kresby LISTOPAD - PROSINEC
Prohlédněte si pestrou nabídku našich pravidelných kurzů malby a kresby v příštím cyklu. Kurzy jsou organizovány jako dvouhodinové nebo tříhodinové lekce.
Kreslíme pastelem - v neděli 31.3.
V průběhu víkendového kurzu se seznámíte s technologií suchého pastelu, s materiály a základními postupy a namalujete si svůj první obraz touto zajímavou a atraktivní technikou. Kurz je určen pro začínající i pro pokročilejší malíře.
Cyklus pravidelných kurzů malby a kresby září-říjen
Prohlédněte si pestrou nabídku našich pravidelných kurzů malby a kresby. Kurzy s nejrůznějším zaměřením jsou organizovány dle Rozvrhu kurzů jako dvouhodinové nebo tříhodinové lekce.

 10

Malujeme stromy, lesy a květiny

Víkendový kurz olejomalby v sobotu 24.1.

Kurz klasické i moderní olejomalby "Malujeme stromy, lesy, a květiny" je určen zejména pro začátečníky. Zúčastnit se mohou i pokročilejší malíři, kteří se chtějí naučit novější postupy olejomalby.

 xx

 

Cyklus pravidelných kurzů leden - únor

Prohlédněte si pestrou nabídku našich pravidelných kurzů malby a kresby. Kurzy jsou organizovány dle Rozvrhu kurzů jako dvouhodinové nebo tříhodinové lekce. Více naleznete v popisech pravidelných kurzů.

 01

Moře, mraky, vodní hladina

Olejomalba pro začátečníky i pokročilé v sobotu 6.3.

 Jak vyplývá z názvu, dozvíte se vše o malování vody, oblohy a mraků realistickým způsobem. Kurz je určen pro začátečníky i pokročilejší malíře. Pokud však máte zájem o jiné téma, je Vám lektor samozřejmě vždy k dispozici.