Víkendové kurzy malby a kresby pro začátečníky i pokročilé
Seznamte se s naší nabídkou oblíbených víkendových kurzů s intenzivní formou výuky. Kurzy vedené zkušenými lektory pokrývají všechny základní techniky malby a kresby.
Cyklus pravidelných kurzů malby a kresby březen-duben
Prohlédněte si pestrou nabídku našich pravidelných kurzů malby a kresby. Kurzy s nejrůznějším zaměřením jsou organizovány dle Rozvrhu kurzů jako dvouhodinové nebo tříhodinové lekce.
Víkendový kurz olejomalby v sobotu 20.4.
Kurz klasické i moderní olejomalby je určen pro začátečníky i pokročilé, zkrátka pro všechny, kteří se chtějí naučit základní i novější postupy olejomalby.
Příští cyklus pravidelných kurzů malby a kresby LISTOPAD - PROSINEC
Prohlédněte si pestrou nabídku našich pravidelných kurzů malby a kresby v příštím cyklu. Kurzy jsou organizovány jako dvouhodinové nebo tříhodinové lekce.
Zážitkový kurz malování "Malujeme v kavárně Kristian" v sobotu 1.4.
Zveme Vás do příjemného prostředí kavárny Kristian, kde si pod vedením zkušené lektorky namalujete svůj obraz akrylovými barvami na plátno. Pohoštění je v ceně kurzu.
Kreslíme pastelem - v neděli 31.3.
V průběhu víkendového kurzu se seznámíte s technologií suchého pastelu, s materiály a základními postupy a namalujete si svůj první obraz touto zajímavou a atraktivní technikou. Kurz je určen pro začínající i pro pokročilejší malíře.

 10

Malujeme stromy, lesy a květiny

Víkendový kurz olejomalby v sobotu 24.1.

Kurz klasické i moderní olejomalby "Malujeme stromy, lesy, a květiny" je určen zejména pro začátečníky. Zúčastnit se mohou i pokročilejší malíři, kteří se chtějí naučit novější postupy olejomalby.

 xx

 

Cyklus pravidelných kurzů leden - únor

Prohlédněte si pestrou nabídku našich pravidelných kurzů malby a kresby. Kurzy jsou organizovány dle Rozvrhu kurzů jako dvouhodinové nebo tříhodinové lekce. Více naleznete v popisech pravidelných kurzů.

 01

Moře, mraky, vodní hladina

Olejomalba pro začátečníky i pokročilé v sobotu 6.3.

 Jak vyplývá z názvu, dozvíte se vše o malování vody, oblohy a mraků realistickým způsobem. Kurz je určen pro začátečníky i pokročilejší malíře. Pokud však máte zájem o jiné téma, je Vám lektor samozřejmě vždy k dispozici.