Aktuální cyklus pravidelných kurzů malby a kresby ZÁŘÍ - ŘÍJEN
Prohlédněte si pestrou nabídku našich pravidelných kurzů v aktuálním cyklu ZÁŘÍ - ŘÍJEN. Kurzy jsou organizovány dle Rozvrhu kurzů jako dvouhodinové nebo tříhodinové lekce.
Víkendové kurzy malby a kresby pro začátečníky i pokročilé.
Seznamte se s naší nabídkou oblíbených víkendových kurzů s intenzivní formou výuky pro podzimní sezónu. Kurzy vedené zkušenými lektory pokrývají všechny základní techniky malby a kresby.
Víkendový kurz olejomalby v sobotu 18.9.
Kurz klasické i moderní olejomalby je určen pro začátečníky i pokročilé, zkrátka pro všechny, kteří se chtějí naučit základní i novější postupy olejomalby.
Pravidelné kurzy v dvouměsíčních cyklech
Prohlédněte si pestrou nabídku našich pravidelných kurzů malby a kresby. Kurzy jsou organizovány jako dvouhodinové nebo tříhodinové lekce.
Prázdninové týdenní kurzy malování pro děti
V průběhu těchto týdenních prázdninových kurzů malování a kreslení se děti zábavnou formou seznámí se všemi základními technikami malby a kresby. Každý den se budou účastníci zabývat novými technikami a náměty. Podrobný popis najdete v popisu kurzu a všechny termíny v rozvrhu kurzů.
Víkendový kurz olejomalby v sobotu 6.3.
V kurzu se dozvíte vše o malování vody, oblohy a mraků realistickým způsobem. Kurz je určen pro začátečníky i pokročilejší malíře. Máte li však zájem o jiné téma, je Vám lektor samozřejmě vždy k dispozici. Podmínkou konání kurzu je rozvolnění vládních opatření proti šíření koronaviru.

 10

Malujeme stromy, lesy a květiny

Víkendový kurz olejomalby v sobotu 24.1.

Kurz klasické i moderní olejomalby "Malujeme stromy, lesy, a květiny" je určen zejména pro začátečníky. Zúčastnit se mohou i pokročilejší malíři, kteří se chtějí naučit novější postupy olejomalby.

 xx

 

Cyklus pravidelných kurzů leden - únor

Prohlédněte si pestrou nabídku našich pravidelných kurzů malby a kresby. Kurzy jsou organizovány dle Rozvrhu kurzů jako dvouhodinové nebo tříhodinové lekce. Více naleznete v popisech pravidelných kurzů.

 01

Moře, mraky, vodní hladina

Olejomalba pro začátečníky i pokročilé v sobotu 6.3.

 Jak vyplývá z názvu, dozvíte se vše o malování vody, oblohy a mraků realistickým způsobem. Kurz je určen pro začátečníky i pokročilejší malíře. Pokud však máte zájem o jiné téma, je Vám lektor samozřejmě vždy k dispozici.