13. Kurzy malování pro děti od 4 letDěti si prostřednictvím zábavného tvoření zdokonalují jemnou motoriku a učí se soustředit svou pozornost na jednu konkrétní činnost. Vše je samozřejmě uzpůsobeno věku našich malých výtvarníků. Tvoření bude proloženo i hrou.


Děti si osvojí tradiční i netradiční výtvarné techniky, budou pracovat s různými materiály, vyrábět a vytvářet výrobky, které si po skončení kurzu odnesou domů. Práce ve výtvarném kroužku rozvíjí dětskou fantazii, podporuje zručnost a přinese dětem spoustu radosti ze samotného procesu tvorby.

Při práci s dětmi jde o rozvíjení výtvarné stránky dítěte a podpoření jeho fantasie. Cílem je naučit děti základní vizuální principy, aby si věděli rady s tím, jak přenést svoje nápady na papír. Každá lekce bude tak trochu hrou. Společnou prací, povídáním a sdílením emocí při tvorbě se tak silně podporuje tvůrčí vztah. Někdy budeme tvořit dílo společně, ale jindy zkusí každý něco sám.

Co se budeme v kurzu učit?
•  míchání odstínů ze základních barev
•  teplé vs. studené barvy a jejich funkce v obraze
práce s valérem
světlo a stín
způsoby stínování
abstraktní stránka obrazu a kompozice
•  perspektiva
kresba a šrafura

Zároveň se naučíme základy technik jako např. akryl, akvarel, tužka, fix nebo tuš, kombinované techniky, budeme kreslit, vystřihovat, lepit i malovat.

Co s sebou na kurz?
Všechny pomůcky jsou v ceně kurzu. V případě práce s barvami doporučujeme dětem přibalit k svačině zástěrku, starší košili, či jiný starší oděv, který může ušpinit, případně zničit. Kromě možnosti udělat dětem v ateliéru teplý čaj, je v prostorách budovy též bistro s možností malého občerstvení - hodí se tedy i dle Vašeho uvážení dát dítěti drobné kapesné.
Termíny konání kurzu a kurzovné.
Podrobný přehled všech aktuálně probíhajících kurzů naleznete na stránce s rozvrhem kurzů. Tam naleznete i ceny kurzů v dvouměsíčních cyklech. Jestliže jste již nalezli kurz, který Vás zaujal, můžete se přihlásit vyplněním přihlašovacího formuláře.

FOTOGALERIE


 

 

ROZVRH PRAVIDELNÝCH KURZŮ


AKTUÁLNÍ CYKLUS PŘÍŠTÍ CYKLUS
* Uvedené ceny jsou platné pro případ zakoupení celého dvouměsíčního cyklu. Můžete si však zakoupit pouze i jednotlivé lekce. V takovém případě činí cena jedné dvouhodinové lekce 480,- Kč a tříhodinové 650,- Kč.

ATELIÉR PRAHA 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:     info@atelierpraha5.cz

JAK SE K NÁM DOSTANETE
METREM - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
METREM + AUTOBUSEM od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
VLASTNÍM VOZEM - přímo vedle našeho sídla, budovy JEREMI SPORT je velké, bezplatné parkoviště
VSTUP DO ATELIÉRU - hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


KDE NÁS NAJDETEObdarujte své blízké dárkovým poukazem na kurz malování a kreslení
FLY-OUT-BOX