7. Kurzy pro děti 6 - 15 letRozvíjejte tvořivost Vašich dětí za pomoci zkušených profesionálních výtvarníků. V tomto kurzu se snažíme dětem zprostředkovat výtvarné zkušenosti zábavnou formou a umožnit jim seznámit se s různými technikami kresby a malby


Co můžete od kurzu očekávat?
Skvělý kolektiv, krásné prostory s veškerým zázemím. Na našich kurzech malování a kreslení se děti seznámí s rozmanitými  výtvarnými technikami, cílenými na rozvoj tvořivosti a talentu.

Rozvrh jednotlivých lekcí se bude lišit dle věku, nálady a konkrétních potřeb dětí. Kurz vede zkušený výtvarník a lektor s širokou praxí ve výtvarných kurzech pro děti.

Děti se postupně seznámí s průřezem různých výtvarných technik. Lektor zvolí vhodný postup a alternativy běhu kurzu, ve kterém (dle dispozic) půjde např. o umění zacházení s barvami, rozvinutí ztvárnění prostorovosti a proporcí dětské kresby. Kurz probíhá hravou formou a v menší skupině, pro možnost individuálního přístupu ke každému dítěti.

Co s sebou na kurz?
Všechny pomůcky jsou v ceně kurzu. V případě práce s barvami doporučujeme dětem přibalit k svačině zástěrku, starší košili, či jiný starší oděv, který může ušpinit, případně zničit. Kromě možnosti udělat dětem v ateliéru teplý čaj, je v prostorách budovy též bistro s možností malého občerstvení - hodí se tedy i dle Vašeho uvážení dát dítěti drobné kapesné.
Termíny konání kurzu a kurzovné.
Podrobný přehled všech aktuálně probíhajících kurzů naleznete na stránce s rozvrhem kurzů. Tam naleznete i ceny kurzů v dvouměsíčních cyklech. Jestliže jste již nalezli kurz, který Vás zaujal, můžete se přihlásit vyplněním přihlašovacího formuláře.

FOTOGALERIE
Ateliér Praha 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:  info@atelierpraha5.cz
Jak se k nám dostanete
Metrem - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
Metrem a autobusem od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
Vstup do ateliéru- hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


Kde nás najdeteZveme Vás na zážitkový kurz "Malujeme v kavárně Kristian"
FLY-OUT-BOX