8. Prázdninové malování pro dětiV průběhu tohoto týdenního prázdninového kurzu malování a kreslení se děti zábavnou formou seznámí se všemi základními technikami malby a kresby. Každý den se budeme zabývat novými náměty.


Co děti na kurzu čeká?

Pondělí - kreslení tužkou a tuší, základy perspektivy a modelace světla a stínu, jak umístit předměty do formátu a rozvrhnout kompozici.

Úterý - kreslení uhlem, stínování, vyjádření struktury, kresba reálného zátiší.

Středa - kreslení pastelem na větší formát, barva jako další rozměr, postupný přechod od kresby k malířskému výrazu, kresba zátiší, portrétu, zvířat, květin nebo krajiny dle předlohy.

Čtvrtek - malování akvarelem, míchání barev, malba jednoduchých tvarů, cvičení pro správné držení štětce, malování dle předlohy.

Pátek - základy tvorby akrylovými barvami a malování na plátno dle vybraného námětu, seznámení se s technikou míchání akrylových barev.

Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen všem dětem od 7 (4) let. Individuální přístup k dětem a pomoc při práci jsou samozřejmostí.

Co s sebou na kurz?
Veškeré pomůcky a materiály jsou zahrnuty v ceně kurzu. Budeme rádi, když si děti přinesou svoje předlohy, ale v ateliéru je k dispozici opravdu velká zásoba, takže pokud vlastní nápad nebudou mít, nic se neděje a vždy něco vybereme společně.
V recepci je možno zakoupit sušenky, pití, nanuky a podobně. Ostatní, prosím, přibalte dětem dle vlastního uvážení.

Termíny konání kurzu a kurzovné.
Prázdninové malování pro děti se koná v týdenních bězích podle prázdninového rozvrhu. Týdenní cykly kurzů probíhají každý den od pondělí do pátku v době od 10 do 14 hodin a obsahují pět čtyřhodinových  lekcí. Cena jednoho celotýdenního cyklu -  20 hodin výuky je 4 000,- Kč.

Termíny konání kurzu a kurzovné.
Podrobný přehled všech aktuálně probíhajících kurzů naleznete na stránce s rozvrhem kurzů. Tam naleznete i ceny kurzů v uvedených cyklech. Jestliže jste již nalezli kurz, který Vás zaujal, můžete se přihlásit vyplněním přihlašovacího formuláře.

FOTOGALERIE
Ateliér Praha 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:  info@atelierpraha5.cz
Jak se k nám dostanete
Metrem - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
Metrem a autobusem od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
Vstup do ateliéru- hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


Kde nás najdeteZveme Vás na zážitkový kurz "Malujeme v kavárně Kristian"
FLY-OUT-BOX