8. Kurz malování pastelemKurz vedený zkušenou Lektorkou MgA. Jitkou Kampak je věnován technice suchého pastelu. Naučíte se, jak zobrazit linku až k měkkým přechodům v ploše suchým pastelem a objasníme si celý proces přechodu od kresby k malbě.


Vývoj vlastní cesty. Jak zobrazit pocit barvou? Historie pastelu v dějinách umění. Jak se asi díval Leonardo da Vinci, Edgar Degas nebo Henri de Toulouse Lautrec? Studium kopie díla starých mistrů pastelu.

Autoportrét, jako výzva k novému vyjádření sebe sama. Hledání pocitu vnitřní pravdy. Poznáme sami sebe?

Ornament a graffiti - studie textur a ploch. Tvorba tisíce chutí. Nová výzva! Propojování jiných art materiálů s pastelem - MIX MEDIA Netradiční kombinace a fantazie bez hranic.

Malujeme podle živého modelu. Jak dokážeme zachytit osobitý charakter člověka? Uchopení vlastního výrazu jako pohled do zrcadla. Spolu a společně - motivace  vzájemné spolupráce a inspirace v týmu.

Vytvoření společného díla suchým pastelem.

Malovat se naučí každý a bude Vás to bavit!

Co s sebou na kurz?
Na první lekci žádné pomůcky nepotřebujete. Vše Vám zdarma zapůjčíme v našem ateliéru. Během první lekce Vám lektorka podrobně vysvětlí, co budete na kurz potřebovat. MATERIÁLY - SUCHÉ PASTELY (značky Koh-i-Noor , Mungeo, Rembrandt, Schmincke ) pastelový fixative, nejlépe Lefranc. Papírové a gumové stěrky pro pastel, barevný papír pro pastel Canson nebo Fabriano s texturou.
Termíny konání kurzu a kurzovné.
Podrobný přehled všech aktuálně probíhajících kurzů naleznete na stránce s rozvrhem kurzů. Tam naleznete i ceny kurzů v dvouměsíčních cyklech. Jestliže jste již nalezli kurz, který Vás zaujal, můžete se přihlásit vyplněním přihlašovacího formuláře.

FOTOGALERIE


 

 

ROZVRH PRAVIDELNÝCH KURZŮ


AKTUÁLNÍ CYKLUS PŘÍŠTÍ CYKLUS
* Uvedené ceny jsou platné pro případ zakoupení celého dvouměsíčního cyklu. Můžete si však zakoupit pouze i jednotlivé lekce. V takovém případě činí cena jedné dvouhodinové lekce 480,- Kč a tříhodinové 650,- Kč.

ATELIÉR PRAHA 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:     info@atelierpraha5.cz

JAK SE K NÁM DOSTANETE
METREM - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
METREM + AUTOBUSEM od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
VLASTNÍM VOZEM - přímo vedle našeho sídla, budovy JEREMI SPORT je velké, bezplatné parkoviště
VSTUP DO ATELIÉRU - hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


KDE NÁS NAJDETEObdarujte své blízké dárkovým poukazem na kurz malování a kreslení
FLY-OUT-BOX