PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Na vybraný kurz se můžete nejsnáze přihlásit stiskem příslušného tlačítka "Přihlásit" v Rozvrhu pravidelných kurzů nebo v Rozvrhu víkendových kurzů. Po stisku tohoto tlačítka se Vám načte částečně předvyplněný formulář pro přihlášení. Po doplnění zbývajících údajů a odeslání se Vám objeví zpráva o úspěšném přihlášení a QR kód pro platbu. Veškeré přihlašovací údaje a údaje pro platbu kurzovného včetně QR kódu, obdržíte zároveň v potvrzovací E-mailové zprávě. Vyplněním a odesláním přihlášky vyslovujete souhlas s Obchodními a storno podmínkami Ateliéru Praha 5, s.r.o.

Pro rezervaci Vašeho místa na kurzu Vás prosíme o úhradu kurzovného na náš účet nejpozději 3 dny před termínem kurzu. Kurzovné je možno uhradit na místě v hotovosti před zahájením kurzu. V tomto případě však doporučujeme ověřit předem aktuální obsazenost kurzu telefonicky.

Číslo účtu:    Obdržíte v potvrzovací E-mailové zprávě
Variabilní symbol:    Dle rozvrhu kurzů - obdržíte ve zprávě
Zpráva pro příjemce:    Jméno účastníka kurzu
Cena kurzu:    Dle rozvrhu kurzů - obdržíte ve zprávě

Vaše místo na kurzu je tímto zarezervováno. V případě, že vlastníte dárkový poukaz v hodnotě kurzu, uveďte jeho číslo v přihlášce a pokyny pro platbu, prosíme, ignorujte. Při jakýchkoli nejasnostech nás, prosíme, neváhejte kontaktovat.

Jestliže znáte veškeré potřebné údaje, můžete přímo vyplnit následující přihlášku. Veškeré údaje potřebné pro vyplnění přihláškového formuláře naleznete v rozvrhu pravidelných nebo víkendových kurzů.Zaškrtnutím políčka vyslovujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro další nabízení služeb ve smyslu GDPR (nepovinné).