1. Kresba pro začátečníky i pokročiléMáte chuť začít kreslit, ale nenašli jste dosud odvahu? Odmalička rádi kreslíte, ale zatím jste neměli možnost pracovat pod vedením zkušeného letora? Chcete dál rozvinout své dovednosti v kresbě?


Program kurzu:
Jednodenní kurz je zaměřený na získání základních kreslířských dovedností a jejich postupné rozvíjení. Na jednoduchém i středně složitém motivu zátiší si vysvětlíme základy perspektivy, kompozice a proporcí. Naučíme se práci se světlem, linkou a stínování za pomoci základních kreslířských materiálů jako je tužka a uhel.

Náročnost motivu je úměrná schopnosti studenta, nemusíte se bát, že bude nad Vaše síly a že se zostudíte. Veškerý potřebný materiál Vám poskytneme v našem ateliéru, s sebou si vezměte jen chuť kreslit.

Kurz je určen pro všechny věkové kategorie, úplné začátečníky i zkušenější kreslíře.
 
Co s sebou na kurz?
Veškeré pomůcky pro kurz kresby jsou pro Vás zdarma připraveny v ateliéru.
Termíny konání kurzu a kurzovné.
Všechny kurzy začínají v 10.00 hodin a končí obvykle v 16.00 hodin.  Podrobný přehled všech aktuálně nabízených víkendových kurzů naleznete na stránce s rozvrhem víkendových kurzů. Tam naleznete i ceny a trvání jednotlivých kurzů. Jestliže jste již nalezli kurz, který Vás zaujal, můžete se přihlásit vyplněním přihlašovacího formuláře.

FOTOGALERIE
Ateliér Praha 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:  info@atelierpraha5.cz
Jak se k nám dostanete
Metrem - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
Metrem a autobusem od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
Vstup do ateliéru- hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


Kde nás najdeteZveme Vás na zážitkový kurz "Malujeme v kavárně Kristian"
FLY-OUT-BOX