10. Kurz malby čínskou tušíWorkshop inspirovaný dalekou Čínou je určen pro všechny zájemce, kteří si chtějí vyzkoušet nejrůznější techniky vycházející z původních tradic východní tušové malby a navazující techniky západní malby. Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé.


KURZ NENÍ V TOMTO CYKLU OTEVŘEN!

Vyzkoušíte si lehkost tahů čínského štětce
, naučíte se, jak jej správně uchopit a vést.

Naučíte se, jak používat tuš - umění linie zvané “bambusové listy, olivové pecky, plující oblaka a tekoucí voda, železné drátky” a další.

Metody používání štětce - ležící, roztřepený, třesoucí se přímý, úsporný i obrácený štětec. Na místě, kde se štětec dotkne papíru, vzniknou tahy různých tvarů. Můžete si vyzkoušet i kresbu bambusovým dřívkem a další zajímavé techniky.

A na závěr si můžete vyhotovit zajímavé dílo - malbu vlastního motivu na vějíři.

Co s sebou na kurz?
Materiály - akvarelový blok, ruční papíry v archu, černá tuš, barevné inkousty - červený, zelený, modrý, čínské štětce různých velikostí a bílý vějíř budou pro Vás připraveny v ateliéru. Nemusíte si s sebou na kurz nosit nic dalšího. Pokud však máte svoje oblíbené nástroje, na které jste zvyklí, neváhejte si je vzít s sebou, ať se Vám u nás příjemně pracuje.
Termíny konání kurzu a kurzovné.
Všechny kurzy začínají v 10.00 hodin a končí obvykle v 16.00 hodin.  Podrobný přehled všech aktuálně nabízených víkendových kurzů naleznete na stránce s rozvrhem víkendových kurzů. Tam naleznete i ceny a trvání jednotlivých kurzů. Jestliže jste již nalezli kurz, který Vás zaujal, můžete se přihlásit vyplněním přihlašovacího formuláře.

FOTOGALERIE
Ateliér Praha 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:  info@atelierpraha5.cz
Jak se k nám dostanete
Metrem - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
Metrem a autobusem od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
Vstup do ateliéru- hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


Kde nás najdeteZveme Vás na zážitkový kurz "Malujeme v kavárně Kristian"
FLY-OUT-BOX