11. Malování pro dětiCelodenní výtvarný workshop pro děti od 6ti let s Yit Kampak. Během workshopu se děti v ateliéru seznamují se základními technikami kresby a malby, později se zaměří na tvorbu vlastního hlavního díla, kterým bývá malba akrylovými barvami na plátně.


Během celodenního workshopu pro malé i větší výtvarníky si děti zábavnou formou osvojují základní výtvarné techniky. V úvodu se děti nejprve dozví, jak budou malovat zvolené téma. Při tvorbě díla využijeme techniku malby akrylovými barvami, kresbu pastelem, fixy, pastelkami a tužkou.

Téma víkendového malování je pokaždé jiné a připravujeme jich opravdu mnoho!

V některých workshopech si pak pod vedením lektora děti vytvoří šablonu a svůj oblíbený motiv přenesou na vlastní donesené starší kalhoty, tričko nebo tenisky (bavlněná tkanina). O konání workshopu s malováním na oblečení budeme předem informovat.

Děti prožijí příjemnou a veselou tvůrčí pohodu a radost z tvoření po celý den a domů si pyšně odnesou své vlastní umělecké dílo.

Co s sebou na kurz?
Starší oblečení pro pomalování podle šablony - všechny ostatní materiály a pomůcky budou k dispozici v našem ateliéru. Jsou v ceně kurzu. Pro malbu na oblečení si přineste svoje tričko nebo džínsy. Pro děti jsou vhodné přezůvky a oblečení, které si mohou v zápalu práce zašpinit.

Oběd, svačinka a nápoje jsou rovněž v ceně kurzu.
Termíny konání kurzu a kurzovné.
Všechny kurzy začínají v 10.00 hodin a končí obvykle v 16.00 hodin.  Podrobný přehled všech aktuálně nabízených víkendových kurzů naleznete na stránce s rozvrhem víkendových kurzů. Tam naleznete i ceny a trvání jednotlivých kurzů. Jestliže jste již nalezli kurz, který Vás zaujal, můžete se přihlásit vyplněním přihlašovacího formuláře.

FOTOGALERIE


 

 

ROZVRH VÍKENDOVÝCH KURZŮ


SEŘADIT PODLE DATA SEŘADIT PODLE NÁZVU
* Kurzovné při platbě v hotovosti na místě - před zahájením kurzu je navýšeno o 150,- Kč. Pouze při platbě předem je však místo na kurzu závazně rezervováno. Děkujeme za pochopení.
** Podrobné informace o délce jednotlivých kurzů získáte zde.

ATELIÉR PRAHA 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:     info@atelierpraha5.cz

JAK SE K NÁM DOSTANETE
METREM - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
METREM + AUTOBUSEM od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
VLASTNÍM VOZEM - přímo vedle našeho sídla, budovy JEREMI SPORT je velké, bezplatné parkoviště
VSTUP DO ATELIÉRU - hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


KDE NÁS NAJDETEObdarujte své blízké dárkovým poukazem na kurz malování a kreslení
FLY-OUT-BOX