7. Malování na hedvábí - něžná krásaMalování na hedvábí je technika, která pochází z Asie a je stará několik staletí. Díky této technice si v našem víkendovém kurzu můžete vytvořit hedvábné šátky či šály podle vlastní fantazie. Kurz je určen zejména pro začátečníky.


Ve workshopu si osvojíte základní techniky ruční malby na hedvábí v příjemné atmosféře ateliéru snadno a s úsměvem.
Barvy na hedvábí se mohou kombinovat s malbou kontur. Kontury použijeme vždy, chceme-li malovat motivy s výraznými okraji. Kontury proniknou látkou a tím zabrání barvám v rozpíjení se.

Vyzkoušíte si zajímavé efekty – rozpouštění barev, batikování a třeba i efektovou sůl a vyrobíte si naprosto originální a luxusní kousek, který se stane Vašim šperkem či originálním dárkem.

Co s sebou na kurz?
Na náš kurz si nemusíte nic nosit, vše je pro Vás zdarma k dispozici v ateliéru, včetně hedvábí na které budete malovat. Vezměte s sebou jen oblečení, které si můžete zašpinit..
Termíny konání kurzu a kurzovné.
Všechny kurzy začínají v 10.00 hodin a končí obvykle v 16.00 hodin.  Podrobný přehled všech aktuálně nabízených víkendových kurzů naleznete na stránce s rozvrhem víkendových kurzů. Tam naleznete i ceny a trvání jednotlivých kurzů. Jestliže jste již nalezli kurz, který Vás zaujal, můžete se přihlásit vyplněním přihlašovacího formuláře.

FOTOGALERIE
Ateliér Praha 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:  info@atelierpraha5.cz
Jak se k nám dostanete
Metrem - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
Metrem a autobusem od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
Vstup do ateliéru- hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


Kde nás najdeteZveme Vás na zážitkový kurz "Malujeme v kavárně Kristian"
FLY-OUT-BOX