8. Malujeme pastelemV průběhu víkendového kurzu se seznámíte s technologií suchého pastelu, s materiály a základními postupy a namalujete si svůj první obraz touto zajímavou a atraktivní technikou. Kurz je určen pro začínající i pro pokročilejší malíře.


Máte chuť začít malovat, ale chcete začít něčím jednodušším, technikou, která je vhodná i pro úplné začátečníky? Malba a kresba suchým pastelem je vhodnou volbou pro všechny nadšence a začínající umělce! Pastel je obdivuhodný materiál. Nepotřebuje ani vodu, ani speciální pracovní plochu. Na vše Vám stačí prsty!

Kurz je určen pro začátečníky i mírně pokročilé malíře a i když s tvorbou teprve začínáte, odnesete si z víkendového kurzu domů krásné dílo, kterým překvapíte své blízké.

Celým kurzem Vás povede zkušený lektor, který Vám nejprve představí slavná pastelová díla a v průběhu kurzu naučí několik způsobů a technik, jak efektně používat suchý umělecký pastel v závislosti na motivu, jak správně míchat a vrstvit barvy a poradí Vám s výběrem vhodného motivu pro Vaše dílo.

Co s sebou na kurz?
Veškeré pomůcky pro malování pastelem jsou pro Vás zdarma připraveny v ateliéru.
Termíny konání kurzu a kurzovné.
Všechny kurzy začínají v 10.00 hodin a končí obvykle v 16.00 hodin.  Podrobný přehled všech aktuálně nabízených víkendových kurzů naleznete na stránce s rozvrhem víkendových kurzů. Tam naleznete i ceny a trvání jednotlivých kurzů. Jestliže jste již nalezli kurz, který Vás zaujal, můžete se přihlásit vyplněním přihlašovacího formuláře.
FOTOGALERIE


 

 

ROZVRH VÍKENDOVÝCH KURZŮ


SEŘADIT PODLE DATA SEŘADIT PODLE NÁZVU
* Kurzovné při platbě v hotovosti na místě - před zahájením kurzu je navýšeno o 150,- Kč. Pouze při platbě předem je však místo na kurzu závazně rezervováno. Děkujeme za pochopení.
** Podrobné informace o délce jednotlivých kurzů získáte zde.

ATELIÉR PRAHA 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:     info@atelierpraha5.cz

JAK SE K NÁM DOSTANETE
METREM - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
METREM + AUTOBUSEM od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
VLASTNÍM VOZEM - přímo vedle našeho sídla, budovy JEREMI SPORT je velké, bezplatné parkoviště
VSTUP DO ATELIÉRU - hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


KDE NÁS NAJDETEObdarujte své blízké dárkovým poukazem na kurz malování a kreslení
FLY-OUT-BOX