Cyklus pravidelných kurzů malování a kreslení květen-červen
Kurzy pro děti 6 - 15 let probíhají každý den v odpoledních hodinách a kurzy pro ty nejmenší (od 4 let) pak ve středu a v pátek od 15 hodin. Kurzy jsou organizovány jako dvouhodinové lekce.
Víkendové malování pro děti v neděli 18.6.
Celodenní výtvarný workshop pro děti od 6 let. Během workshopu se děti v ateliéru seznamují se základními technikami kresby a malby. Dopřejte dětem den plný malování, modelování a kreativního tvoření v příjemném prostředí výtvarného ateliéru.
Prázdninové týdenní kurzy malování pro děti
V průběhu těchto týdenních prázdninových kurzů malování a kreslení se děti zábavnou formou seznámí se všemi základními technikami malby a kresby. Každý den se budou účastníci zabývat novými technikami a náměty. Podrobný popis najdete v popisu kurzu a všechny termíny v rozvrhu kurzů.
Všechny dětské kurzy jsou znovu otevřeny.
S ohledem na další rozvolňování vládních opatření proti šíření koronaviru jsou kurzy malování pro děti znovu otevřeny. Pro účast v kurzech platí aktuální hygienická opatření.
Příští cyklus pravidelných kurzů malování a kreslení LISTOPAD-PROSINEC
Kurzy pro děti 6 - 15 let probíhají každý den v odpoledních hodinách a kurzy pro ty nejmenší (od 4 let) pak každou středu a pátek. Kurzy jsou organizovány jako dvouhodinové lekce.
Přípravné kurzy na talentové zkoušky
Kurz přípravy na talentové zkoušky je primárně určen uchazečům o studium na školách s výtvarným zaměřením. Je však vhodný i pro ostatní začínající malíře, kteří si chtějí systematicky osvojit základy kresby a malby.

Prohlédněte si nabídku našich dětských kurzů v aktuálním cyklu LEDEN - ÚNOR

Prohlédněte si nabídku našich dětských kurzů v aktuálním cyklu LEDEN - ÚNOR

Kurzy pro děti 6 - 15 let probíhají každý den v odpoledních hodinách a kurzy pro ty nejmenší (od 4 let) pak každé úterý od 15 hodin. Kurzy jsou organizovány dle Rozvrhu kurzů jako dvouhodinové nebo tříhodinové lekce. Jejich podrobné popisy  naleznete v Popisech pravidelných kurzů. VÍCE

Send Comments mail@yourwebsite.com Sunday, March 26, 2017

V sobotu 17. března proběhl v našem ateliéru dětský víkendový workshop "MALOVÁNÍ PRO DĚTI" s lektorkou MgA. Yit Kampak. Tentokrát bylo hlavním námětem malování na trička. Děti si užily spoustu zábavy, něčemu se přiučily a odnášely si domů svoje nádherné výtvory. Můžete si prohlédnout i další obrázky! VÍCE

Send Comments mail@yourwebsite.com Sunday, March 26, 2017

V souladu s harmonogramem uvolňování omezení podnikatelských a dalších činností je náš ateliér od 11. května 2020 znovu otevřen pro konání všech pravidelných a víkendových kurzů pro děti i dospělé. Nevyčerpané kurzovné Vám bude převedeno do cyklu KVĚTEN - ČERVEN. DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VÁS!!!
PRÁZDNINOVÉ MALOVÁNÍ PRO DĚTI

PRÁZDNINOVÉ MALOVÁNÍ PRO DĚTI

V průběhu těchto týdenních prázdninových kurzů malování a kreslení se děti zábavnou formou seznámí se všemi základními technikami malby a kresby. Každý den se budeme zabývat novými náměty. Podrobný popis najdete v Popisu kurzu a všechny termíny v Rozvrhu kurzů. VÍCE

Send Comments mail@yourwebsite.com Sunday, March 26, 2017

Na základě usnesení Vlády ČR bude v období 12. - 25.10. konání všech DĚTSKÝCH KURZŮ pozastaveno.

Na základě usnesení Vlády ČR bude v období 12. - 25.10. konání všech DĚTSKÝCH KURZŮ pozastaveno.

USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 8. října 2020 č. 996:
Vláda
s účinností ode dne 12. října 2020 od 00:00 hod. do dne 25. října 2020 do 23:59 hod. zakazuje
provozování zařízení nebo poskytování služeb osobám ve věku 6 až 18 let zaměřených na činnosti obdobné zájmovým vzděláváním podle § 2 vyhlášky č. 74/2005 Sb., jako jsou zejména zájmová, výchovná, rekreační nebo vzdělávací činnost včetně. VÍCE

Send Comments mail@yourwebsite.com Sunday, March 26, 2017

OD ČTVRTKA 3.12.2020 OBNOVUJEME VŠECHNY PRAVIDELNÉ A VÍKENDOVÉ KURZY MALOVÁNÍ A KRESLENÍ. NEVYČERPANÉ LEKCE VYČERPEJTE, PROSÍME, DO KONCE ROKU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍME SE NA VÁS!!