9. Příprava na talentové zkouškyKurz přípravy na talentové zkoušky je primárně určen uchazečům o studium na školách s výtvarným zaměřením.  Ať už se jedná o druhý stupeň základní školy, střední odborné školy s různým stupněm výtvarného zaměření nebo vysoké školy výtvarného umění, pedagogické fakulty apod. Zároveň Vás v kurzu seznámíme s požadavky, které na Vás budou kladeny při přijímacím řízení.


Kurz je samozřejmě určen i všem ostatním, kteří si chtějí systematicky osvojit základy kresby a malby.

Budeme se učit používat v kresbě perspektivu, vést správně linku a osvojíme si stínování. Naučíme se, jak správně umístit kresbu do formátu a jak vnímat obraz jako celek.

Jasně a srozumitelně si vysvětlíme vlastnosti barev a jejich míchání, schnutí vrstev, lazurování a lakování. Naučíte se pracovat se štětcem. Osvojíte si jejich různé typy a stopy, kterých lze štětcem dosáhnout.

Řekneme si, jak vnímat vztahy ve složitějších zátiších a jak je přenést do kresby. Dozvíme se, jak připravit portfolio. Co by tam mělo být a co naopak nemělo. Ukážeme si, jak správně adjustovat kresby a jaké na to jsou potřeba materiály.

Každému účastníkovi kurzu připravujeme individuální plán.

Co s sebou na kurz?
Na první lekci žádné pomůcky nepotřebujete. Vše Vám zdarma zapůjčíme v našem ateliéru. Během první lekce Vám lektor podrobně vysvětlí, co budete na kurz potřebovat.
Termíny konání kurzu a kurzovné.
Podrobný přehled všech aktuálně probíhajících kurzů naleznete na stránce s rozvrhem kurzů. Tam naleznete i ceny kurzů v dvouměsíčních cyklech. Jestliže jste již nalezli kurz, který Vás zaujal, můžete se přihlásit vyplněním přihlašovacího formuláře.
priprava-talentovky-1
priprava-talentovky-2
priprava-talentovky-3
priprava-talentovky-4
priprava-talentovky-5
priprava-talentovky-6
priprava-talentovky-7
priprava-talentovky-8
priprava-talentovky-9
priprava-talentovky-10
priprava-talentovky-11
priprava-talentovky-12
priprava-talentovky-13

FOTOGALERIE
Ateliér Praha 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:  info@atelierpraha5.cz
Jak se k nám dostanete
Metrem - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
Metrem a autobusem od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
Vstup do ateliéru- hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


Kde nás najdeteZveme Vás na zážitkový kurz "Malujeme v kavárně Kristian"
FLY-OUT-BOX