namalujte

si u nás

svůj první

obraz


Učíme malovat a kreslit


Ateliér Praha 5, s.r.o. ve svých prostorách nabízí kurzy malování a kreslení pro dospělé a děti, začátečníky i pokročilé. Zájemci o výuku u nás najdou kompletní nabídku kurzů nejen pro začátečníky a pokročilé, ale i pro ty, kteří se k této vášni vrátili po dlouhé době a mají touhu ji dále rozvíjet. 

Naše kurzy osloví všechny Vás, kteří se chtějí odchýlit od trendu dnešní doby, pasivního přijímání nejrůznějších požitků a mají chuť sami něco úchvatného vytvořit. Okouzlí Vás i atmosféra v našem ateliéru a zjistíte, jak úžasné je se o svoje pocity podělit s dalšími, stejně motivovanými účastníky kurzu i Vaším lektorem.

Na co se můžete v našem ateliéru těšit?
V čistém a příjemném prostředí Vás uvítají profesionální lektoři, kteří Vás povedou procesem tvorby díla danou technikou a rádi se vším poradí. V kurzech naleznete příjemnou společnost lidí se stejnými zájmy, spoustu inspirace, zážitků i legrace. Naše kurzy jsou příležitostí k příjemné relaxaci v umělecké a tvůrčí atmosféře výtvarného ateliéru.

V našem týmu pracují aktivní umělci a pedagogové s dlouholetou praxí v oboru výuky kresby a malby. Dbáme na jejich pečlivý výběr, pro který jsou hlavními kritérii jejich vlastní umělecká činnost a dlouholeté pedagogické zkušenosti. Naši lektoři  jsou často i výrazné a známé osobnosti z uměleckého prostředí a mnohdy již jen jejich přítomnost a umělecký nadhled jsou velmi motivující a  inspirativní.

Malovat se může naučit každý


Přihlásit na kurzy se můžete několika způsoby - nejlépe vyplněním a odesláním přihlášky, jejíž formulář včetně instrukcí najdete na stránkách popisů pravidelných nebo víkendových kurzů. Můžete nás kontaktovat i telefonicky a my Vám rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu.

Podrobné informace o cenách kurzů naleznete na Rozvrhu pravidelných kurzů nebo na Rozvrhu víkendových kurzů.

Zameškáte-li z vážných důvodů nějakou lekci,
můžete si ji samozřejmě nahradit. V případě, že se nemůžete na kurz dostavit, je třeba se nejpozději den předem telefonicky (+420 602 614 855) nebo E-mailem omluvit. Omluvené lekce si pak můžete nahradit v jakémkoli jiném termínu, jiný den v týdnu, na jakémkoli Vámi vybraném kurzu (včetně celodenních víkendových kurzů - workshopů).

Lekce je nutné si nahradit do konce kurzu, který má student předplacen. Po skončení aktuálního cyklu kurzu nemůžeme z kapacitních a organizačních důvodů převádět nevyčerpané lekce do dalších běhů kurzu! Děkujeme za pochopení.

Veškeré informace o podmínkách účasti ve výtvarných kurzech pořádaných Ateliérem Praha 5, s.r.o. získáte ve Všeobecných obchodních podmínkách.
 • index-galerie-10.jpg

  index-galerie-10.jpg

 • index-galerie-8.jpg

  index-galerie-8.jpg

 • index-galerie-15.jpg

  index-galerie-15.jpg

 • index-galerie-11.jpg

  index-galerie-11.jpg

 • index-galerie-17.jpg

  index-galerie-17.jpg

 • index-galerie-18.jpg

  index-galerie-18.jpg


Často kladené otázky


Jakou formu výuky malování a kreslení nabízí Ateliér Praha 5?
Naše výuka je organizována formou pravidelných nebo víkendových kurzů. Pravidelné kurzy probíhají v dvouměsíčních cyklech (1 cyklus = obvykle 8 lekcí). Víkendové kurzy jsou jednorázové jednodenní nebo dvoudenní akce v délce zpravidla 6ti (jednodenní) nebo 12ti (dvoudenní) hodin.

Jak se mohu na pravidelný kurz přihlásit?
Pro přihlašování doporučujeme použít obrazovku s přihlašovacím formulářem, na které jsou rovněž k dispozici veškeré potřebné informace, včetně popisu a rozvrhu pravidelných nebo víkendových kurzů. Pro závaznou rezervaci místa na kurzu je třeba zároveň uhradit kurzovné.

Jaký je obvykle počet účastníků v kurzech?
Přestože náš ateliér patří k těm prostornějším, je maximální počet zpravidla omezen na 8 účastníků. Snažíme se tím zajistit příjemné, neformální prostředí a individuální přístup lektora ke každému účastníkovi. Pouze v případech nahrazování zameškaných lekcí je počet navýšen na 9 nebo 10 kurzistů.

Jaké pomůcky si mám vzít na kurz s sebou?
Většina vybavení pro běžné kurzy je v ateliéru k dispozici. O všech dalších potřebných pomůckách budete informování lektorem na prvním kurzu. O případných dalších potřebných pomůckách pro víkendové kurzy se můžete dočíst v jejich podrobném popisu.

Co když některou z lekcí zameškám?
Zameškanou a telefonicky nebo E-mailem předem omluvenou lekci je možno po dohodě s vedením ateliéru nahradit v kterémkoliv pravidelném nebo víkendovém kurzu v rámci aktuálního cyklu. Lekce je nutné si nahradit do konce kurzu, který má student předplacen. Po skončení aktuálního cyklu kurzu nemůžeme z kapacitních a organizačních důvodů převádět nevyčerpané lekce do dalších běhů kurzu!

Dárkové poukazy


Dárkový poukaz si můžete objednat vyplněním a odesláním formuláře nebo telefonicky na +420 602 614 855. Po potvrzení Vaší objednávky zašlete, prosíme, platbu na náš účet. Jako variabilní symbol platby uveďte variabilní symbol dárkového poukazu = 11111. Do zprávy pro příjemce napište, prosíme, celé jméno příjemce poukazu. Po přijetí bude poukaz odeslán. Máte-li zájem o zaslání originálu dárkového poukazu, uveďte svoji adresu. Dárkový poukaz Vám zašleme poštou. Dárkový poukaz je možno také vyzvednout po domluvě přímo v ateliéru.

Zaspali jste poněkud v každodenním shonu s objednávkou? Nevadí, kontaktujte nás, prosíme, telefonicky a domluvíme individuální zrychlený postup tak, abyste vše stihli včas.

Jak dárkový poukaz uplatnit? Vyberte si na našem WEBu ten správný pravidelný nebo víkendový kurz a jakýmkoliv způsobem nás kontaktujte. Případný rozdíl mezi cenou kurzu a hodnotou poukazu můžete doplatit nebo Vám rozdíl vrátíme na účet.

Platnost dárkových poukazů je 6 měsíců od data vystavení a končí přihlášením se do konkrétního kurzu. Darovaný poukaz je po domluvě s vedením ateliéru přenosný na jinou osobu..

V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 602 614 855.OBJEDNAT

Ateliér Praha 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail: info@atelierpraha5.cz
Jak se k nám dostanete
Metrem - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
Metrem a autobusem od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
Vstup do ateliéru- hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


Kde nás najdeteZveme Vás na zážitkový kurz "Malujeme v kavárně Kristian"
FLY-OUT-BOX