10. Prázdninové malování pro dětiV průběhu tohoto týdenního prázdninového kurzu malování a kreslení se děti zábavnou formou seznámí se všemi základními technikami malby a kresby. Každý den se budeme zabývat novými náměty.


Co děti na kurzu čeká?

Pondělí - kreslení tužkou a tuší, základy perspektivy a modelace světla a stínu, jak umístit předměty do formátu a rozvrhnout kompozici.

Úterý - kreslení uhlem, stínování, vyjádření struktury, kresba reálného zátiší.

Středa - kreslení pastelem na větší formát, barva jako další rozměr, postupný přechod od kresby k malířskému výrazu, kresba zátiší, portrétu, zvířat, květin nebo krajiny dle předlohy.

Čtvrtek - malování akvarelem, míchání barev, malba jednoduchých tvarů, cvičení pro správné držení štětce, malování dle předlohy.

Pátek - základy tvorby akrylovými barvami a malování na plátno dle vybraného námětu, seznámení se s technikou míchání akrylových barev.

Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen všem dětem od 7 let. Individuální přístup k dětem a pomoc při práci jsou samozřejmostí.

Co s sebou na kurz?
Veškeré pomůcky a materiály jsou zahrnuty v ceně kurzu. Budeme rádi, když si děti přinesou svoje předlohy, ale v ateliéru je k dispozici opravdu velká zásoba, takže pokud vlastní nápad nebudou mít, nic se neděje a vždy něco vybereme společně.

Termíny konání kurzu a kurzovné.
Prázdninové malování pro děti se koná v týdenních bězích podle prázdninového rozvrhu. Týdenní cykly kurzů probíhají každý den od pondělí do pátku v době od 10 do 13 hodin a obsahují pět tříhodinových lekcí. Cena jednoho celotýdenního cyklu (15 hodin výuky) je 2 900,- Kč.

Termíny konání kurzu a kurzovné.
Podrobný přehled všech aktuálně probíhajících kurzů naleznete na stránce s rozvrhem kurzů. Tam naleznete i ceny kurzů v dvouměsíčních cyklech. Jestliže jste již nalezli kurz, který Vás zaujal, můžete se přihlásit vyplněním přihlašovacího formuláře.

FOTOGALERIE


 

 

ROZVRH PRÁZDNINOVÝCH KURZŮATELIÉR PRAHA 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:     info@atelierpraha5.cz

JAK SE K NÁM DOSTANETE
METREM - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
METREM + AUTOBUSEM od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
VLASTNÍM VOZEM - přímo vedle našeho sídla, budovy JEREMI SPORT je velké, bezplatné parkoviště
VSTUP DO ATELIÉRU - hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


KDE NÁS NAJDETEObdarujte své blízké dárkovým poukazem na kurz malování a kreslení
FLY-OUT-BOX