• images/1-carousel-workshopy.jpg

  1. Kresba pro začátečníky i pokročilé

  Máte chuť začít kreslit, ale nenašli jste dosud odvahu? Odmalička rádi kreslíte, ale ještě nikdy jste neměli možnost pracovat pod vedením zkušeného lektora? Chcete dál rozvinout své dovednosti v kresbě? Nabízíme Vám jednodenní kurz kresby zaměřený na získání základních kreslířských dovedností a jejich postupné rozvíjení.

 • images/2-carousel-workshopy.jpg

  2. Olejomalba pro začátečníky i pokročilé

  Pojďte se s námi alespoň na jeden den ponořit do královské techniky malby – olejomalby. V celodenním intenzivním kurzu se dozvíte vše o klasické i moderní olejomalbě a o tom, jak ji využít při malbě Vámi zvoleného námětu. Kurz je určen pro začátečníky, avšak i pokročilejší malíři, se mohou osvojit novější postupy.

 • images/3-carousel-workshopy.jpg

  3. Namalujte si svůj obraz akrylovými barvami

  Přáli jste si někdy namalovat vlastní obraz, ale nevěděli, jak na to? Není to až tak náročné, jak se na první pohled zdá. Míchat barvy a malovat mohou i úplní začátečníci, bez předchozích zkušeností. Stačí se naučit základy a poté si hravě poradíte i s náročnější předlohou. Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé.

 • images/4-carousel-workshopy.jpg

  4. Kreslíme pastelem

  Máte chuť začít malovat, ale chcete začít něčím jednodušším, technikou, která je vhodná i pro úplné začátečníky? Kresba suchým pastelem je vhodnou volbou pro všechny nadšence a začínající umělce. Pastel je obdivuhodný materiál. Nepotřebuje ani vodu, ani speciální pracovní plochu. Na vše Vám stačí Vaše prsty!

 • images/5-carousel-workshopy.jpg

  5. Malujeme akvarelem

  Přijďte si k nám vyzkoušet zajímavou a variabilní malířskou techniku akvarel. Jak naznačuje laický výraz “vodové barvy” je to technika, která závisí na užití vody a rozmývání. Akvarelu se říká technika mistrů a zvládnout ji dokonale, chce cvik. Tento kurz je však mířen i na úplné začátečníky, kteří nikdy v ruce nedrželi štětec.

 • images/6-carousel-workshopy.jpg

  6. Kresba třemi barvami

  Odmalička rádi kreslíte a chcete si dál rozvinout své dovednosti v kresbě? Máte chuť vyzkoušet si zajímavou techniku kresby třemi barvami ve víkendovém kurzu, který je určen pro začátečníky i pokročilé? Kresba třemi barvami je kombinací uhlu, rudky, křídy a tónovaného podkladu, který prosvítá a stává se tak součástí kresby.

 • images/7-carousel-workshopy.jpg

  7. Malování na hedvábí - něžná krása

  Technika malování na hedvábí pochází z Asie a je stará několik staletí. Ovládněte tuto techniku a vytvořte si hedvábné šátky či šály podle vlastní fantazie. V kurzu si snadno a s úsměvem osvojíte základní techniky ruční malby na hedvábí a vyrobíte si originální a luxusní kousek, který se stane Vašim šperkem či originálním dárkem.

 • images/8-carousel-workshopy.jpg

  8. Malování pro děti

  Během celodenního výtvarného kurzu pro mladé i větší malíře si děti zábavnou formou osvojují základní výtvarné techniky. V úvodu se děti nejprve dozví základy o technikách, která následně využijí při tvorbě vlastního díla na zvolené téma. Při tvorbě díla využijeme obvykle techniku malby akrylovými barvami na plátno.

 • images/9-carousel-kurzy.jpg

  9. Příprava na talentové zkoušky

  Kurz je určen uchazečům o studium na školách s výtvarným zaměřením. Ať už se jedná o druhý stupeň základní školy, střední odborné školy s různým výtvarného zaměření nebo vysoké školy výtvarného umění, pedagogické fakulty apod. V kurzu se seznámíte s požadavky, kladenými při přijímacím řízení.

O

v

í

kendov

ý

ch

kurzech


Víkendové kurzy bývají obvykle zaměřeny na výuku určitých témat či technik, jejichž podrobné popisy naleznete v popisech jednotlivých víkendových kurzů.


Kurzy jsou zpravidla organizovány jako jednodenní, mimořádně i dvoudenní a jejich aktuální nabídku si zobrazíte v Rozvrhu víkendových kurzů, kde jsou uvedeny i ceny jednotlivých kurzů.


Výuka ve víkendových kurzech (workshopech) je vzhledem k délce kurzu (6 až 7 hodin) velmi efektivní. Počet účastníků ve víkendovém kurzu je i přes prostorný ateliér omezen na maximálně deset na jednoho lektora.


Kurzovné se pohybuje v rozmezí 1 300,- Kč až 1 500,- Kč, přičemž veškeré pomůcky kromě pláten a olejových barev jsou zahrnuty v kurzovném. Další informace o cenách získáte zde. Podrobné informace naleznete v Rozvrhu víkendových kurzů.


Přímo v budově je restaurace, která nabízí bohatý sortiment studených a teplých nápojů a ve všední dny i stravování. Ateliér je vybaven kuchyňkou s lednicí, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.Ateliér Praha 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail: info@atelierpraha5.cz
Jak se k nám dostanete
Metrem - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
Metrem a autobusem od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
Vstup do ateliéru- hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


Kde nás najdeteZveme Vás na zážitkový kurz "Malujeme v kavárně Kristian"
FLY-OUT-BOX