Učíme děti malovat a kreslit

Pravidelné
kurzy

Víkendové
malování
Příprava na
talentové
zkoušky

Prázdninové
kurzy
Pravidelné kurzy pro děti od 4 let
jsou určeny dětem předškolního věku. Výuka v nich rozvíjí dětskou fantazii a zručnost. Děti se zábavnou formou učí kreslit, malovat, vystřihovat, lepit a prostřednictvím zábavného tvoření si zdokonalují jemnou motoriku a učí se soustředit svou pozornost na jednu konkrétní činnost.
Pravidelné kurzy pro děti 6 - 15 let
jsou zaměřeny na výuku školáků do 15 let, kterým se snažíme zprostředkovat první výtvarné zkušenosti a umožnit jim seznámit se s různými technikami kresby a malby. Výuka je kromě jiného zaměřena zejména na práci s barvami a ztvárnění prostorovosti a proporcí.
rozvíjejte tvořivost Vašich dětí
Počet účastníků v kurzu je omezen na 10 dětí. Klademe důraz na individuální přístup s ohledem na rozdílný stupeň znalostí a nadání.
Víkendové malování
Celodenní výtvarný workshop pro děti od 6 let. Během kterého se děti v ateliéru seznamují se základními technikami kresby a malby a později se zaměří na tvorbu hlavního díla. Součástí kurzovného jsou veškeré pomůcky, oběd v restauraci a svačinka.
Prázdninové týdenní kurzy
V průběhu týdenního prázdninového kurzu malování a kreslení se děti seznámí se všemi základními technikami malby a kresby. Kurzy se konájí v týdenních bězích podle prázdninového rozvrhu. Výuka v pěti lekcích probíhá každý den od pondělí do pátku v době od 10 do 14 hodin.
Příprava na talentové zkoušky
Kurz je určen uchazečům o studium na školách s výtvarným zaměřením, jako například druhý stupeň základní školy, střední odborné školy nebo vysoké školy výtvarného umění či pedagogické fakulty. Vítáni jsou i ostatní zájemci, kteří si chtějí systematicky osvojit základy kresby a malby.

Ateliér Praha 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:  info@atelierpraha5.cz
Jak se k nám dostanete
Metrem - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
Metrem a autobusem od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
Vstup do ateliéru- hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


Kde nás najdeteZveme Vás na zážitkový kurz "Malujeme v kavárně Kristian"
FLY-OUT-BOX