UČÍME DĚTI MALOVAT A KRESLIT
kurzy
pravidelné
první výtvarné dovednosti nabyté zábavnou formou, různé výtvarné techniky, práce s barvami, ztvárnění prostorovosti a proporcí
kurzy
víkendové
celodenní výtvarné workshopy pro děti od 7 let, seznámení se základními technikami kresby a malby, tvorba hlavního díla na zvolené téma
kurzy
prázdninové
týdenní kurzy malování a kreslení pro děti od 7 let, výuka v pěti tříhodinových lekcích od pondělí do pátku v době od 10 do 13 hodin
 
Pravidelné kurzy pro děti od 4 let
jsou určeny dětem předškolního věku. Výuka v nich rozvíjí dětskou fantazii a zručnost. Děti se zábavnou formou učí kreslit, malovat, vystřihovat, lepit a prostřednictvím zábavného tvoření si zdokonalují jemnou motoriku a učí se soustředit svou pozornost na jednu konkrétní činnost.
Pravidelné kurzy pro děti 6 - 15 let
jsou zaměřeny na výuku školáků do 15 let, kterým se snažíme zprostředkovat první výtvarné zkušenosti a umožnit jim seznámit se s různými technikami kresby a malby. Výuka je kromě jiného zaměřena zejména na práci s barvami a ztvárnění prostorovosti a proporcí.
rozvíjejte tvořivost Vašich dětí
Počet účastníků v kurzu je omezen na 10 dětí. Klademe důraz na individuální přístup s ohledem na rozdílný stupeň znalostí a nadání. Pro děti, které již mají předchozí výtvarné zkušenosti je vhodný Kurz pro mladé malíře od 12 let.
Víkendové malování
Celodenní výtvarný workshop pro děti od 6 let. Během kterého se děti v ateliéru seznamují se základními technikami kresby a malby a později se zaměří na tvorbu hlavního díla. Součástí kurzovného jsou veškeré pomůcky, oběd v restauraci a svačinka.
Prázdninové týdenní kurzy
V průběhu týdenního prázdninového kurzu malování a kreslení se děti seznámí se všemi základními technikami malby a kresby. Kurzy se konájí v týdenních bězích podle prázdninového rozvrhu. Výuka v pěti lekcích probíhá každý den od pondělí do pátku v době od 10 do 13 hodin.
Příprava na talentové zkoušky
Kurz je určen uchazečům o studium na školách s výtvarným zaměřením, jako například druhý stupeň základní školy, střední odborné školy nebo vysoké školy výtvarného umění či pedagogické fakulty. Vítáni jsou i ostatní zájemci, kteří si chtějí systematicky osvojit základy kresby a malby.

ATELIÉR PRAHA 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:     info@atelierpraha5.cz

JAK SE K NÁM DOSTANETE
METREM - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
METREM + AUTOBUSEM od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
VLASTNÍM VOZEM - přímo vedle našeho sídla, budovy JEREMI SPORT je velké, bezplatné parkoviště
VSTUP DO ATELIÉRU - hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


KDE NÁS NAJDETEObdarujte své blízké dárkovým poukazem na kurz malování a kreslení
FLY-OUT-BOX