6. Kresba třemi barvamiOdmalička rádi kreslíte a chcete si dál rozvinout své dovednosti v kresbě? Máte chuť vyzkoušet si zajímavou techniku kresby třemi barvami ve víkendovém kurzu, který je určen pro začátečníky i pokročilé?


Inspiraci před absolvováním kurzu věnovaného této zajímavé technice  můžete nalézt například zde.

Na úvod kurz kresby třemi barvami si nejprve řekneme něco o klasické kresbě, a také o tom jak postupovat při práci na barevném papíře. Zjednodušeně řečeno, je kresba třemi barvami kombinací uhlu, rudky, křídy a tónovaného podkladu, který prosvítá a stává se tak součástí kresby.

U bílého papíru máme často strach, že kresbu v omezeném čase nedokončíme. U tónovaného papíru nejenom, že kresba postupuje mnohem rychleji, ale i případné nedokončení může být vlastně i nečekanou výhodou. Přijďte si to vyzkoušet!

Co s sebou na kurz?
Všechny pomůcky budou pro Vás připraveny v ateliéru a jsou zahrnuty v ceně kurzu. V rámci workshopu budou k dispozici samozřejmě předlohy, ale pokud budete mít vlastní nápad či fotografii, můžete je použít.
Termíny konání kurzu a kurzovné.
Všechny kurzy začínají v 10.00 hodin a končí obvykle v 16.00 hodin.  Podrobný přehled všech aktuálně nabízených víkendových kurzů naleznete na stránce s rozvrhem víkendových kurzů. Tam naleznete i ceny a trvání jednotlivých kurzů. Jestliže jste již nalezli kurz, který Vás zaujal, můžete se přihlásit vyplněním přihlašovacího formuláře.

Ateliér Praha 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:  info@atelierpraha5.cz
Jak se k nám dostanete
Metrem - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
Metrem a autobusem od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
Vstup do ateliéru- hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


Kde nás najdeteZveme Vás na zážitkový kurz "Malujeme v kavárně Kristian"
FLY-OUT-BOX