9. Namalujte si svůj obraz akrylovými barvamiVždy jste si přáli namalovat vlastní obraz, ale nevěděli jste, jak na to? Ve skutečnosti se nejedná o tak náročnou disciplínu, jak se na první pohled zdá. Míchat barvy můžou i úplní začátečníci, kteří nemají zkušenosti třeba ani s kresbou. Stačí se naučit základy a poté si hravě poradíte i s náročnější předlohou. Workshop je určen nejen pro pokročilé, ale také pro úplné začátečníky.


Na našem workshopu probereme míchání akrylových barev od úplného začátku, abyste v něm cítili jistotu. Nejdříve si uděláme snadné cvičení, při kterém se naučíme princip práce se základními barvami (modrá, žlutá, červená + bílá). Naučíme se namíchat třeba i černou. Řekneme si, co to jsou komplementární barvy a jak dodat obrazu prostor pomocí studených a teplých barev.

Ve druhé části si pod vedením zkušeného lektora namalujete vlastní dílo. Bude na Vás, jestli to bude podle předlohy starého mistra, podle fotografie nebo zda se bude jednat o vaší vlastní fantazii či abstrakci.
Nemusíte se bát přijít, pokud jste štětec drželi naposled na základní škole.

Co s sebou na kurz?
S sebou si vezměte plátno nebo sololit o vámi žádaném rozměru. V ateliéru máme štětce i barvy - jsou v ceně kurzu, ale pokud máte doma své vlastní, můžete si je přinést. Neomezeně budou k dispozici papíry a čtvrtky. Nezapomeňte na zástěru, plášť, či jakékoli ošacení, které si můžete ušpinit od barev.

Pokud chcete malovat podle předlohy, vezměte si s sebou obrázků raději více, a po konzultaci si jeden vyberete. Lektor bude mít s sebou několik předloh  maleb z období okolo roku 1900, které jsou jednoduché na namalování.
Termíny konání kurzu a kurzovné.
Všechny kurzy začínají v 10.00 hodin a končí obvykle v 16.00 hodin.  Podrobný přehled všech aktuálně nabízených víkendových kurzů naleznete na stránce s rozvrhem víkendových kurzů. Tam naleznete i ceny a trvání jednotlivých kurzů. Jestliže jste již nalezli kurz, který Vás zaujal, můžete se přihlásit vyplněním přihlašovacího formuláře.

FOTOGALERIE


 

 

ROZVRH VÍKENDOVÝCH KURZŮ


SEŘADIT PODLE DATA SEŘADIT PODLE NÁZVU
* Kurzovné při platbě v hotovosti na místě - před zahájením kurzu je navýšeno o 150,- Kč. Pouze při platbě předem je však místo na kurzu závazně rezervováno. Děkujeme za pochopení.
** Podrobné informace o délce jednotlivých kurzů získáte zde.

ATELIÉR PRAHA 5, s.r.o.


Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Budova JEREMI SPORT
Telefon:   +420 602 614 855
E-mail:     info@atelierpraha5.cz

JAK SE K NÁM DOSTANETE
METREM - stanice metra  Luka, 10 minut pěší chůze (700 m)
METREM + AUTOBUSEM od stanice metra Luka - 1 stanice autobusy linek 137, 142, 174, 255, 301, 352, 502, 504 - výstupní stanice Amforová, 50 m od Ateliéru
VLASTNÍM VOZEM - přímo vedle našeho sídla, budovy JEREMI SPORT je velké, bezplatné parkoviště
VSTUP DO ATELIÉRU - hlavním vchodem do budovy ze strany parkoviště, podél recepce a restaurace do zadní části budovy

VÍCE O NÁS


KDE NÁS NAJDETEObdarujte své blízké dárkovým poukazem na kurz malování a kreslení
FLY-OUT-BOX